KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahäst 7821301
nr 782 1301
Dalahäst
1800-tal, höjd: 16
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
5.600 kr
måndag 8 oktober 2012
kl 20:04:03
2.000 kr
5.500 kr
2.600 kr
3.600 kr
4.600 kr
5.200 kr